
| : | 000467 |
|---|---|
| : | RFID Antennas |
| : | Eccel Technology |
| : | 25x25MM MUX ANT |
| : | - |
| : | Bag |
| : | 140 |
| : | 1 |
1
$11.3600
$11.3600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Eccel Technology |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | 300mm Cable |
| Size / Dimension | 34.00mm L x 34.00mm W x 1.80mm H |
| Frequency | 13.56MHz |