
| : | 099172 |
|---|---|
| : | RF Antennas |
| : | DVTEST |
| : | DBDIRECT DRH1 A |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 102 |
| : | 1 |
1
$2,750.0000
$2,750.0000
5
$2,675.0000
$13,375.0000
10
$2,500.0000
$25,000.0000
25
$2,450.0000
$61,250.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | DVTEST |
| Series | dbDIRECT |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Base Mount |
| Frequency Range | 2GHz ~ 18GHz |
| Applications | 4G, 5G, Bluetooth, LoRa, LTE, Wi-Fi |
| Gain | 20dBi |
| Termination | N Type Female |
| Number of Bands | 1 |
| Antenna Type | Horn |
| Height (Max) | 3.270" (83.06mm) |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | 10GHz |
| RF Family/Standard | Cellular |
| Power - Max | 300 W |