
| : | 3079548S |
|---|---|
| : | RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets |
| : | Würth Elektronik Midcom |
| : | RFI SHLD MAT MO |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 125 |
| : | 1 |
1
$25.1200
$25.1200
10
$23.7700
$237.7000
20
$22.5400
$450.8000
25
$22.0000
$550.0000
50
$20.9500
$1,047.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Würth Elektronik Midcom |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Monel Alloy |
| Shape | Rectangle |
| Type | Shielding Material |
| Width | 0.390" (9.90mm) |
| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C |
| Height | 0.201" (5.10mm) |