
| : | 440880538-0107201 |
|---|---|
| : | RFID Transponders, Tags |
| : | SAG |
| : | RFID METAL LABE |
| : | - |
| : | Strip |
| : | 837 |
| : | 1 |
1
$2.7200
$2.7200
10
$2.4600
$24.6000
25
$2.2000
$55.0000
100
$1.9800
$198.0000
250
$1.7600
$440.0000
500
$1.5400
$770.0000
1000
$1.2700
$1,270.0000
5000
$1.1400
$5,700.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SAG |
| Series | - |
| Package | Strip |
| Product Status | ACTIVE |
| Size / Dimension | 25.00mm Dia |
| Style | Inlay |
| Frequency | 13.56MHz |
| Memory Type | Read/Write |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Technology | Passive |
| Standards | ISO 14443A |