
| : | 4665 |
|---|---|
| : | Ultrasonic Receivers, Transmitters |
| : | Adafruit |
| : | PANEL MOUNT ULT |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 100 |
| : | |
1
$18.6900
$18.6900
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Adafruit |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Voltage - Rated | 5V |
| Frequency | 40kHz |
| Operating Temperature | -15°C ~ 60°C |
| Beam Angle | 50° |