

| : | 549BBJA002455BCG |
|---|---|
| : | Pin Configurable/Selectable Oscillators |
| : | Skyworks Solutions, Inc. |
| : | DIFFERENTIAL/SI |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 100 |
| : | 1 |
50
$49.4600
$2,473.0000
100
$45.8400
$4,584.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Skyworks Solutions, Inc. |
| Series | Ultra™ Si549 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Output | LVDS |
| Function | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Voltage - Supply | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Height | 0.052" (1.33mm) |
| Current - Supply (Max) | 121mA |
| Frequency - Output 1 | 96MHz |
| Frequency - Output 2 | 115.2MHz |
| Base Resonator | Crystal |