
| : | A02P43B7001 |
|---|---|
| : | Gas Sensors |
| : | Allsensing |
| : | SENSOR SULFUR D |
| : | - |
| : | Bag |
| : | 118 |
| : | 1 |
1
$163.6200
$163.6200
10
$151.6200
$1,516.2000
25
$146.1700
$3,654.2500
50
$145.0800
$7,254.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Allsensing |
| Series | AGSM |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Output | UART |
| Type | Sulfur Dioxide (SO2) |
| Accuracy | <5% @ Full Range |
| Operating Temperature | -20°C ~ 40°C |
| Voltage - Supply | 3.3V ~ 5V |
| Current - Supply | 1.13mA |