
| : | AN150204-01H |
|---|---|
| : | RF Antennas |
| : | Sevskiy GmbH |
| : | RF ANT 1.2GHZ/5 |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 383 |
| : | |
1
$2.4900
$2.4900
10
$2.4000
$24.0000
50
$2.3000
$115.0000
100
$2.2200
$222.0000
500
$2.1300
$1,065.0000
1000
$2.0500
$2,050.0000
5000
$1.9700
$9,850.0000
10000
$1.9000
$19,000.0000
50000
$1.8300
$91,500.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Sevskiy GmbH |
| Series | AN150204 |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Cable - 150mm |
| Mounting Type | Adhesive, Bracket |
| Frequency Range | 1.164GHz ~ 1.3GHz |
| Applications | GNSS, IoT, LP-WAN, Tracking Devices |
| Gain | 1.2dBi |
| Termination | U.FL (UMCC), IPEX MHF1 |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2.32 |
| Antenna Type | PCB Trace |
| Height (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Return Loss | -8dB |
| Frequency Group | UHF (1GHz ~ 2GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 1.232GHz |
| RF Family/Standard | Navigation |
| Power - Max | 10 W |