
| : | ASNT5013-KMC |
|---|---|
| : | Flip Flops |
| : | ADSANTEC |
| : | IC FF D-TYPE SN |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 120 |
| : | 1 |
1
$550.0000
$550.0000
25
$525.0000
$13,125.0000
50
$475.0000
$23,750.0000
100
$425.0000
$42,500.0000
500
$325.0000
$162,500.0000
1000
$275.0000
$275,000.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ADSANTEC |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 24-CFlatPack |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Elements | 1 |
| Function | Standard |
| Type | D-Type |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Voltage - Supply | 3.1V ~ 3.5V |
| Current - Quiescent (Iq) | 15 mA |
| Clock Frequency | 30 GHz |
| Supplier Device Package | 24-CQFP (8x8) |
| Number of Bits per Element | 1 |