
| : | AT06-03-3dB |
|---|---|
| : | Attenuators |
| : | WITHWAVE CO LTD |
| : | Attenuator, 18 |
| : | - |
| : | Case |
| : | 107 |
| : | |
1
$72.0000
$72.0000
10
$69.8000
$698.0000
25
$68.4000
$1,710.0000
50
$64.8000
$3,240.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | WITHWAVE CO LTD |
| Series | - |
| Package | Case |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Attenuation Value | 3dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 18 GHz |