
| : | BQ2201SN-N |
|---|---|
| : | Controllers |
| : | Texas Instruments |
| : | IC SRAM NONVOLA |
| : | - |
| : | Tube |
| : | 387 |
| : | 1 |
1
$5.5500
$5.5500
10
$5.0600
$50.6000
25
$4.9700
$124.2500
75
$4.9300
$369.7500
150
$4.4200
$663.0000
300
$4.4100
$1,323.0000
525
$4.1300
$2,168.2500
1050
$3.9600
$4,158.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Controller Type | Nonvolatile SRAM |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |