
| : | CC9007 |
|---|---|
| : | Crystals |
| : | Quantic Croven |
| : | 100 MHz, SC, 5t |
| : | - |
| : | Tray |
| : | 110 |
| : | |
5
$113.6000
$568.0000
10
$102.2000
$1,022.0000
25
$94.7000
$2,367.5000
50
$76.4000
$3,820.0000
100
$63.1000
$6,310.0000
200
$60.3000
$12,060.0000
250
$59.3000
$14,825.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Quantic Croven |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | Series |
| Size / Dimension | 0.320" L x 0.320" W (8.13mm x 8.13mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | MHz Crystal |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Frequency Tolerance | ±5ppm |
| Operating Mode | 5th Overtone |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |
| Frequency | 100 MHz |