
| : | CL20M45 |
|---|---|
| : | Current Regulation - Diodes, Transistors |
| : | Diotec Semiconductor |
| : | CLD SMB 90V 20M |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 3100 |
| : | 1 |
1
$0.3500
$0.3500
10
$0.2900
$2.9000
25
$0.2600
$6.5000
100
$0.1900
$19.0000
250
$0.1800
$45.0000
500
$0.1500
$75.0000
1000
$0.1100
$110.0000
3000
$0.1000
$300.0000
6000
$0.0900
$540.0000
15000
$0.0900
$1,350.0000
30000
$0.0800
$2,400.0000
75000
$0.0800
$6,000.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Diotec Semiconductor |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | DO-214AA, SMB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -50°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | LED Driver |
| Supplier Device Package | DO-214AA (SMB) |
| Power - Max | 1W |
| Voltage - Anode - Cathode (Vak)(Max) | 90V |
| Regulator Current (Max) | 23mA |
| Voltage - Limiting (Max) | 3V |