| : | CY22393ZXC-MZ2KN |
|---|---|
| : | Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| : | Spansion (Cypress Semiconductor) |
| : | CY22393 - Three |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 547 |
| : | |
75
$4.0500
$303.7500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Spansion (Cypress Semiconductor) |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | OBSOLETE |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | CMOS |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Type | Clock Generator |
| Input | LVTTL, Crystal |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Ratio - Input:Output | 1:6 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| PLL | Yes with Bypass |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |