
| : | DS21Q44T+ |
|---|---|
| : | Telecom |
| : | Maxim Integrated / Analog Devices |
| : | IC TELECOM INTE |
| : | - |
| : | Tube |
| : | 100 |
| : | 1 |
72
$60.2400
$4,337.2800
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Maxim Integrated / Analog Devices |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | OBSOLETE |
| Package / Case | 128-LQFP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Interface | Parallel/Serial |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Current - Supply | 75mA |
| Supplier Device Package | 128-LQFP (14x20) |
| Number of Circuits | 4 |