
| : | LLC500D3L |
|---|---|
| : | Float, Level Sensors |
| : | SST Sensing |
| : | SENSOR LEVEL DI |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 108 |
| : | 1 |
1
$46.1700
$46.1700
10
$38.4800
$384.8000
25
$34.0800
$852.0000
100
$32.9800
$3,298.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SST Sensing |
| Series | Optomax |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Output Type | Digital |
| Voltage Rating | 4.5V ~ 15.4V |
| Mounting Type | Threaded |
| Type | Liquid |
| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| Output Configuration | Push-Pull |
| Material - Housing & Prism | Polysulfone (PES) |
| Current | 2.5 mA |