
| : | MAX7410CUA+ |
|---|---|
| : | Filters - Active |
| : | Linear Technology (Analog Devices, Inc.) |
| : | IC FILTER 15KHZ |
| : | - |
| : | Tube |
| : | 3222 |
| : | 1 |
1
$8.1000
$8.1000
10
$7.3200
$73.2000
50
$6.9800
$349.0000
100
$6.0600
$606.0000
250
$5.7900
$1,447.5000
500
$5.2800
$2,640.0000
1000
$4.6000
$4,600.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Linear Technology (Analog Devices, Inc.) |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Filter Type | Butterworth, Low Pass Switched Capacitor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Number of Filters | 1 |
| Filter Order | 5th |
| Frequency - Cutoff or Center | 15kHz |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |