
| : | MAX7421CUA+ |
|---|---|
| : | Filters - Active |
| : | Maxim Integrated / Analog Devices |
| : | IC FILTER 45KHZ |
| : | - |
| : | Tube |
| : | 188 |
| : | 1 |
1
$7.8600
$7.8600
10
$7.1000
$71.0000
50
$6.7700
$338.5000
100
$5.8800
$588.0000
250
$5.6100
$1,402.5000
500
$5.1200
$2,560.0000
1000
$4.4600
$4,460.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Maxim Integrated / Analog Devices |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Filter Type | Elliptic, Low Pass Switched Capacitor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Number of Filters | 1 |
| Filter Order | 5th |
| Frequency - Cutoff or Center | 45kHz |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |