
| : | MP04453 |
|---|---|
| : | Oscillators |
| : | Golledge Electronics |
| : | XTAL OSC 27.000 |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 824 |
| : | 1 |
1
$5.2500
$5.2500
10
$4.9900
$49.9000
50
$3.3600
$168.0000
100
$2.4100
$241.0000
500
$2.0500
$1,025.0000
1000
$1.5600
$1,560.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Golledge Electronics |
| Series | GXO-3201G |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | CMOS |
| Function | Enable/Disable |
| Type | MHz Crystal |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Voltage - Supply | 1.8V |
| Current - Supply (Max) | 2.5mA |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency | 27 MHz |
| Base Resonator | Crystal |