
| : | MS293-10F-NS |
|---|---|
| : | RF Shields |
| : | Masach |
| : | RF SHIELD 0.996 |
| : | - |
| : | Tray |
| : | 1056 |
| : | 1 |
1
$2.5000
$2.5000
10
$2.2500
$22.5000
42
$2.1200
$89.0400
84
$1.8100
$152.0400
252
$1.7000
$428.4000
462
$1.4800
$683.7600
966
$1.2300
$1,188.1800
2436
$1.1500
$2,801.4000
4914
$1.1000
$5,405.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Masach |
| Series | Drawn-Seamless EMI/RFI Shields |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Solder |
| Type | Frame |
| Length - Overall | 1.154" (29.30mm) |
| Width - Overall | 0.996" (25.30mm) |
| Height - Overall | 0.252" (6.40mm) |