
| : | PE15A5027 |
|---|---|
| : | RF Amplifiers |
| : | Pasternack |
| : | 60 dB Gain, 10 |
| : | - |
| : | Retail Package |
| : | 101 |
| : | |
1
$23,725.0000
$23,725.0000
2
$22,776.0000
$45,552.0000
5
$21,827.0000
$109,135.0000
10
$20,878.0000
$208,780.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 100MHz ~ 6GHz |
| RF Type | General Purpose |
| Voltage - Supply | 28V |
| Gain | 60dB |
| Current - Supply | 2.2A |
| Noise Figure | 10dB |
| Supplier Device Package | Module |