
| : | PE15A7008 |
|---|---|
| : | RF Amplifiers |
| : | Pasternack |
| : | 40 dB Variable |
| : | - |
| : | Retail Package |
| : | 101 |
| : | |
1
$6,120.0000
$6,120.0000
5
$5,875.2000
$29,376.0000
10
$5,630.4000
$56,304.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 26.5GHz ~ 40GHz |
| RF Type | SATCOM |
| Voltage - Supply | 12V ~ 16V |
| Gain | 46dB |
| Current - Supply | 350mA |
| Noise Figure | 5dB |
| P1dB | 11dBm |