
| : | PE2236-35 |
|---|---|
| : | RF Directional Coupler |
| : | Pasternack |
| : | Directional 35 |
| : | - |
| : | Retail Package |
| : | 106 |
| : | |
1
$3,620.0000
$3,620.0000
5
$3,475.2000
$17,376.0000
10
$3,330.4000
$33,304.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 1GHz ~ 11GHz |
| Insertion Loss | 0.2dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 600W |
| Coupling Factor | 35 ± 1.5dB |
| Coupler Type | Standard |
| Supplier Device Package | Module |