
| : | RF-ATN-SMF-5W30 |
|---|---|
| : | Attenuators |
| : | RF Industries |
| : | ATTENUATOR, SMA |
| : | - |
| : | Tape & Box (TB) |
| : | 100 |
| : | |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | RF Industries |
| Series | - |
| Package | Tape & Box (TB) |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 5W |
| Attenuation Value | 30dB |
| Frequency Range | 0 GHz ~ 3 GHz |