
| : | RSD-733.000-788.000-1814-TR |
|---|---|
| : | RF Multiplexers |
| : | Raltron |
| : | RF DUPLEXER 733 |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 110 |
| : | 1 |
1
$1.3000
$1.3000
10
$0.9600
$9.6000
25
$0.9300
$23.2500
50
$0.9100
$45.5000
100
$0.8300
$83.0000
250
$0.8000
$200.0000
500
$0.6900
$345.0000
1000
$0.6500
$650.0000
3000
$0.3200
$960.0000
6000
$0.3000
$1,800.0000
15000
$0.2800
$4,200.0000
30000
$0.2800
$8,400.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Raltron |
| Series | RSD |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-SMD, No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Duplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 718MHz ~ 748MHz / 773MHz ~ 803MHz |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 42.00dB / 46.00dB |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 48.00dB / 58.00dB |
| Return Loss (Low Band / High Band) | 2.4dB / 0.5dB |