
| : | RT3181CGQW |
|---|---|
| : | Power Management - Specialized |
| : | Richtek |
| : | WIRELESS PWR TR |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 2437 |
| : | 1 |
1
$6.1200
$6.1200
10
$5.4900
$54.9000
25
$5.1900
$129.7500
100
$4.5000
$450.0000
250
$4.2700
$1,067.5000
500
$3.8300
$1,915.0000
1000
$3.2300
$3,230.0000
2500
$3.0700
$7,675.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Richtek |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Voltage - Supply | 5V ~ 19V |
| Applications | Wireless Power Transmitter |
| Current - Supply | 2mA |
| Supplier Device Package | 48-WQFN (6x6) |