
| : | SN-GCJA5 |
|---|---|
| : | Particle, Dust Sensors |
| : | Panasonic Electronic Components |
| : | SENSOR PARTICLE |
| : | - |
| : | Tray |
| : | 311 |
| : | |
1
$26.8900
$26.8900
10
$22.4100
$224.1000
25
$19.8400
$496.0000
100
$19.2000
$1,920.0000
500
$17.9200
$8,960.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Output Type | I2C, UART |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Type | Air Sensor |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100 mA |