
| : | WAKH-02 |
|---|---|
| : | RF Antennas |
| : | WITHWAVE CO LTD |
| : | Ka-band Pyramid |
| : | - |
| : | Case |
| : | 101 |
| : | |
1
$891.0000
$891.0000
10
$846.5000
$8,465.0000
25
$801.9000
$20,047.5000
50
$757.4000
$37,870.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | WITHWAVE CO LTD |
| Series | - |
| Package | Case |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency Range | 26.5GHz ~ 40GHz |
| Applications | General Purpose |
| Gain | 20dBi |
| Number of Bands | 1 |
| Antenna Type | Horn |
| Height (Max) | 3.543" (90.00mm) |
| Frequency Group | SHF (f > 4GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 33.25GHz |