
| : | WIZ850IO |
|---|---|
| : | Modules |
| : | WIZnet |
| : | ETHERNT 10/100 |
| : | - |
| : | Box |
| : | 1728 |
| : | 1 |
1
$20.1100
$20.1100
10
$18.5600
$185.6000
40
$17.0100
$680.4000
120
$15.7200
$1,886.4000
280
$14.9900
$4,197.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | WIZnet |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Interface | SPI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Protocol | Ethernet |
| Standards | 10/100 Base-T/TX PHY |
| Supplier Device Package | Module |
| Current - Supply | 132 mA |