
| : | XUB0APSNL2 |
|---|---|
| : | Photoelectric, Industrial |
| : | Telemecanique Sensors |
| : | PHOTOELECTRIC S |
| : | - |
| : | Box |
| : | 101 |
| : | |
1
$138.0900
$138.0900
10
$125.1400
$1,251.4000
25
$120.8300
$3,020.7500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Telemecanique Sensors |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Sensing Distance | 787.402" (20m) |
| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Output Configuration | PNP-NC/NO |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Response Time | 1ms |
| Ingress Protection | IP65, IP67 |
| Cable Length | 78.74" (2m) |
| Connection Method | Cable |
| Light Source | Green LED, Red LED, Yellow LED |