
| : | ZAPD-2+ |
|---|---|
| : | RF Power Dividers/Splitters |
| : | Mini-Circuits |
| : | 2 WAYS PWRSPLT |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 110 |
| : | 1 |
1
$104.9700
$104.9700
10
$98.9700
$989.7000
100
$86.9800
$8,698.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Size / Dimension | 2.000" L x 2.000" W x 0.780" H (50.80mm x 50.80mm x 19.81mm) |
| Insertion Loss | 0.3dB |
| Specifications | Isolation (Min) 19dB, 2° Imbalance (Max) |
| Frequency | 1 GHz ~ 2 GHz |